SG73P1ETTP5600D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5600D
JLCPCB Part #
C3943091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS