SG73P1ETTP5361D
MFR.Part #
SG73P1ETTP5361D
JLCPCB Part #
C4181825
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS