SG73P1ETTP514J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP514J
JLCPCB Part #
C4273020
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS