SG73P1ETTP49R9D
MFR.Part #
SG73P1ETTP49R9D
JLCPCB Part #
C3927381
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS