SG73P1ETTP4322F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4322F
JLCPCB Part #
C4104692
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS