SG73P1ETTP4023F
MFR.Part #
SG73P1ETTP4023F
JLCPCB Part #
C4188222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS