SG73P1ETTP3831D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3831D
JLCPCB Part #
C4056234
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS