SG73P1ETTP3830D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3830D
JLCPCB Part #
C3985570
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS