SG73P1ETTP37R4F
MFR.Part #
SG73P1ETTP37R4F
JLCPCB Part #
C3944491
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS