SG73P1ETTP3742D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3742D
JLCPCB Part #
C4176389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS