SG73P1ETTP34R8D
MFR.Part #
SG73P1ETTP34R8D
JLCPCB Part #
C3951967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS