SG73P1ETTP3480D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP3480D
JLCPCB Part #
C3925586
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS