SG73P1ETTP33R0F
MFR.Part #
SG73P1ETTP33R0F
JLCPCB Part #
C4186527
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS