SG73P1ETTP3321D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3321D
JLCPCB Part #
C4323581
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS