SG73P1ETTP3010D
MFR.Part #
SG73P1ETTP3010D
JLCPCB Part #
C4100538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS