SG73P1ETTP28R7D
MFR.Part #
SG73P1ETTP28R7D
JLCPCB Part #
C4185115
Description
-55℃~+155℃ 125mW 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS