SG73P1ETTP274G
MFR.Part #
SG73P1ETTP274G
JLCPCB Part #
C3921301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS