SG73P1ETTP2493D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2493D
JLCPCB Part #
C3913572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS