SG73P1ETTP2490F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2490F
JLCPCB Part #
C3962402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS