SG73P1ETTP2210D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2210D
JLCPCB Part #
C4114054
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS