SG73P1ETTP2001D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2001D
JLCPCB Part #
C4195299
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS