SG73P1ETTP1R82F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R82F
JLCPCB Part #
C4203058
Description
-55℃~+155℃ 1.82Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS