SG73P1ETTP1R2G
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R2G
JLCPCB Part #
C4147665
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS