SG73P1ETTP1R24F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R24F
JLCPCB Part #
C4216812
Description
-55℃~+155℃ 1.24Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS