SG73P1ETTP1R13F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1R13F
JLCPCB Part #
C6677907
Description
-55℃~+155℃ 1.13Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS