SG73P1ETTP19R1D
MFR.Part #
SG73P1ETTP19R1D
JLCPCB Part #
C4222398
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS