SG73P1ETTP1872F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1872F
JLCPCB Part #
C4250308
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS