SG73P1ETTP185J
MFR.Part #
SG73P1ETTP185J
JLCPCB Part #
C3934334
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS