SG73P1ETTP165G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP165G
JLCPCB Part #
C3927209
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS