SG73P1ETTP1651D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1651D
JLCPCB Part #
C4079995
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS