SG73P1ETTP13R3F
MFR.Part #
SG73P1ETTP13R3F
JLCPCB Part #
C4165954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS