SG73P1ETTP13R3D
MFR.Part #
SG73P1ETTP13R3D
JLCPCB Part #
C4083546
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS