SG73P1ETTP13R0F
MFR.Part #
SG73P1ETTP13R0F
JLCPCB Part #
C4326282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS