SG73P1ETTP1371D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1371D
JLCPCB Part #
C4241082
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS