SG73P1ETTP1330F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1330F
JLCPCB Part #
C3960437
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS