SG73P1ETTP1213F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1213F
JLCPCB Part #
C4319560
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS