SG73P1ETTP1211F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1211F
JLCPCB Part #
C4107002
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS