SG73P1ETTP115G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ETTP115G
JLCPCB Part #
C4022619
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS