SG73P1ETTP111G
MFR.Part #
SG73P1ETTP111G
JLCPCB Part #
C4124118
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS