SG73P1ETTP1072D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1072D
JLCPCB Part #
C4118871
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS