SG73P1ERTTP561G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP561G
JLCPCB Part #
C7077337
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS