SG73P1ERTTP432G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP432G
JLCPCB Part #
C5911069
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS