SG73P1ERTTP395J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP395J
JLCPCB Part #
C6294594
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS