SG73P1ERTTP204G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP204G
JLCPCB Part #
C5750271
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS