SG73P1ERTTP1001D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1001D
JLCPCB Part #
C7359588
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS