SG73G2BTTD9091D
MFR.Part #
SG73G2BTTD9091D
JLCPCB Part #
C6481462
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS