SG73G2BTTD8453D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD8453D
JLCPCB Part #
C7359576
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS