SG73G2BTTD73R2C
MFR.Part #
SG73G2BTTD73R2C
JLCPCB Part #
C5894000
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS