SG73G2BTTD7323D
MFR.Part #
SG73G2BTTD7323D
JLCPCB Part #
C5750040
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS