SG73G2BTTD7152D
MFR.Part #
SG73G2BTTD7152D
JLCPCB Part #
C7310701
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS